Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija 2018-2019 m.m. 1 pusmetis nuo spalio 2d.


Sporto salė
 [^]  Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
08:00-08:45  
 
 
 
 
 
Id kūno kultūra
1d klasė
Valentas Marcinkevičius
(08:00-08:45) Sporto salė
 
 
If kūno kultūra
1f klasė
Valentas Marcinkevičius
(08:00-08:45) Sporto salė
 
 
Id kūno kultūra
1d klasė
Valentas Marcinkevičius
(08:00-08:45) Sporto salė
 
 
IIb kūno kultūra
2b klasė
Tomas Papievis
(08:00-08:45) Sporto salė
 
 
08:55-09:40 III kūno kultūra
Virgis Čekanauskas
(08:55-09:40) Sporto salė
 
 
 
IIa kūno kultūra
2a klasė
Tomas Papievis
(08:55-09:40) Sporto salė
 
 
 
 
 
 
 
 
Ie kūno kultūra
1e klasė
Valentas Marcinkevičius
(08:55-09:40) Sporto salė
 
 
 
 
 
 
 
 
09:50-10:35 IV kūno kultūra
Irena Narbekovienė
(09:50-10:35) Sporto salė
 
 
 
IIf kūno kultūra
Tomas Papievis
2f klasė
(09:50-10:35) Sporto salė
 
 
IIb kūno kultūra
2b klasė
Tomas Papievis
(09:50-10:35) Sporto salė
 
 
III kūno kultūra
Virgis Čekanauskas
(09:50-10:35) Sporto salė
 
 
 
IIc kūno kultūra
2c klasė
Tomas Papievis
(09:50-10:35) Sporto salė
 
 
11:00-11:45 III kūno kultūra
Virgis Čekanauskas
(11:00-11:45) Sporto salė
 
 
 
IV kūno kultūra
Irena Narbekovienė
(11:00-11:45) Sporto salė
 
 
 
IV kūno kultūra
Irena Narbekovienė
(11:00-11:45) Sporto salė
 
 
 
Ia kūno kultūra
Valentas Marcinkevičius
1a klasė
(11:00-11:45) Sporto salė
 
 
III kūno kultūra
Virgis Čekanauskas
(11:00-11:45) Sporto salė
 
 
 
12:10-12:55 IV kūno kultūra
Irena Narbekovienė
(12:10-12:55) Sporto salė
 
 
 
IV kūno kultūra
Irena Narbekovienė
(12:10-12:55) Sporto salė
 
 
 
IV kūno kultūra
Irena Narbekovienė
(12:10-12:55) Sporto salė
 
 
 
III kūno kultūra
Virgis Čekanauskas
(12:10-12:55) Sporto salė
 
 
 
III kūno kultūra
Virgis Čekanauskas
(12:10-12:55) Sporto salė
 
 
 
13:05-13:50 III kūno kultūra
Virgis Čekanauskas
(13:05-13:50) Sporto salė
 
 
 
IV kūno kultūra
Irena Narbekovienė
(13:05-13:50) Sporto salė
 
 
 
IV kūno kultūra
Irena Narbekovienė
(13:05-13:50) Sporto salė
 
 
 
Ig kūno kultūra
1g klasė
Valentas Marcinkevičius
(13:05-13:50) Sporto salė
 
 
III kūno kultūra
Virgis Čekanauskas
(13:05-13:50) Sporto salė
 
 
 
14:00-14:45 III kūno kultūra
Virgis Čekanauskas
(14:00-14:45) Sporto salė
 
 
 
 
 
 
 
 
 
IVkūno kultūra
Irena Narbekovienė
(14:00-14:45) Sporto salė
 
 
 
IIc kūno kultūra
2c klasė
Tomas Papievis
(14:00-14:45) Sporto salė
 
 
III kūno kultūra
Virgis Čekanauskas
(14:00-14:45) Sporto salė
 
 
 
www.mimosasoftware.com APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai, Mimosa Version 3.40 2018.10.02 05:20

APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai