Gargždų „Vaivorykštės" gimnazija
 

 

PATVIRTINTA

                                                                                                           Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos                                                                                                            direktoriaus 2019 m. gruodžio 23 d.                                                                                                            įsakymu Nr. V1-346

               GARGŽDŲ „VAIVORYKŠTĖS“ GIMNAZIJA

2019–2020 M. M.

2 PUSMETIS

KLASIŲ BUDĖJIMO TVARKARAŠTIS

Eil.   Nr.

Klasės vadovas(-ė)

Budinti klasė

Data

1.  

R.   Jankauskaitė

IIe

2020-01-06–2020-01-13

2.  

J.   Višinskienė

IIf

2020-01-14–2020-01-20

3.  

A.Papievienė

IIg

2020- 01-21–2020-01-27

4.  

A.Kalinauskienė

Ia

2020-01-28–2020-02-03

5.  

V.   Jurjonienė

Ib

2020-02-10–2020-02-15

6.  

G.   Žemaitis

Ic

2020-02-24–2020-03-02

7.  

N.   Valinčienė

Id

2020-03-03–2020-03-09

8.  

G.   Aliulienė

Ie

2020-03-10–2020-03-16

9.  

G.   Pupšienė

IIIa

2020-03-17–2020-03-23

10.  

A.   Veikšienė

IIIb

2020-03-24–2020-03-30

11.  

L.   Rimkienė

IIIc

2020-03-31–2020-04-06

12.  

R.   Lukošienė

IIId

2020-04-07–2020-04-10

13.  

Z.   Vaitkuvienė

IIIe

2020-04-20–2020-04-27

14.  

V.   Vaitkus

IIa

2020-04-28–2020-05-04

15.  

L.   Vaitkienė

IIb

2020-05-05–2020-05-11

16.  

I.Agajan

IIc

2020-05-12–2020-05-18

17.  

G.   Poškienė

IId

2020-05-19–2020-05-25

18.  

R.   Jankauskaitė

IIe

2020-05-26–2020-06-01

19.  

J.   Višinskienė

IIf

2020-06-02–2020-06-08

20.  

A.Papievienė

IIg

2020-06-09–2020-06-15

21.  

A.Kalinauskienė

Ia

2020-06-16–2020-06-22

 


Pastabos:                                                                                           

Ø valgyklos darbo laikas: 8.45–14.15 val.;

Ø klasių vadovai nuolat kontroliuoja savo ugdytinių budėjimą;

Ø mokiniai budi tik valgykloje (4 mokiniai) ir rūbinėje (4 mokiniai);

Ø budėdami valgykloje, mokiniai prižiūri, kad būtų nunešti nešvarūs indai, neleidžia išsinešti indų (puodelių), po pamokų tvarkingai sudeda suolus; rūbinėje prižiūri tvarką; kasdien prieš atsiskaitydami už budėjimą direkcijos nariui surenka šiukšles mokykloje;

Ø pirmadienį perduodami budėjimą dalyvauja dviejų klasių (budėjusios ir budėsiančios) mokiniai, šių klasių vadovai;

Ø po trijų pamokų valgo I–II klasių, po keturių pamokų – III–IV klasių mokiniai.

 

DIREKCIJOS BUDĖJIMO TVARKARAŠTIS

 

Pirmadienis – pavaduotoja ugdymui Danutė Mockienė (01-17, 02-14; 03-13; 04-10; 05-22; 06-19).

Antradienis – socialinės pedagogės Rosita Jankauskaitė, psichologė Rūta Lukošienė (01-24; 02-21; 03-20; 04-17; 05-29).

Trečiadienis – direktorė Ona Sturonienė (01-31; 02-28; 03-27; 04-24; 06-05).

Ketvirtadienis – pavaduotoja ugdymui Nijolė Balčikonytė (01-10; 02-07; 03-06; 04-03; 05-08; 06-12). 

Penktadienis (nurodyta aukščiau).