Gargždų „Vaivorykštės" gimnazija
 

Informacija apie COVID-19

Valstybės sveikatos apsaugos ministro sprendimai ir pakeitimai: 

  Dėl karantino nuo 2020 metų kovo 30 dienos ugdymo procesas gimnazijoje organizuojamas nuotoliniu būdu. Prašome sekti informaciją TAMO dienyne, gimnazijos interneto svetainėje, mokytojų atsiųstose nuorodose.

  Gimnazijos administracija

  „Noriu padėkoti mokyklų vadovams, kurie dvi savaites dirbo intensyviu režimu, ruošėsi ateinančiam pirmadieniui, kai pradėsime dirbti neįprastu būdu. Džiugu, kad mokyklos ne tik ruošiasi, bet ir dalijasi patirtimi su kitomis, per šį laikotarpį išryškėjo puikių vadovų, puikių mokytojų, lyderių. Kviečiu savivaldybes matyti kiekvienos mokyklos situaciją, dabar nesuvaržyti mokyklų reglamentais ar ataskaitomis. Kviečiu abiturientus ramiai ruoštis egzaminams“, – vyriausybėje 2020 metų kovo 26 dieną vykusioje spaudos konferencijoje sakė švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius.

  Gimnazijos vadovai ir raštinės administratorė pasiekiami elektroniniu paštu ir telefonais. Su visais pedagoginiais darbuotojais galima susisiekti elektroniniu paštu (žr. Mokytojai). 
  Direktorė - Ona Sturonienė ona.sturoniene@vaivorykstesgimnazija.lt ; tel. 8 46 45 3965
  Raštinės sekretorė – info@vaivorykstesgimnazija.lt; tel. 8 46 45 3964 
  Pavaduotojos ugdymui:
  Nijolė Balčikonytė nijole.balcikonyte@vaivorykstesgimnazija.lt
  Danutė Mockienė danute.mockiene@vaivorykstesgimnazija.lt
  Pavaduotojas ūkio reikalams:
  Justinas Gedvilas justinas.gedvilas@vaivorykstesgimnazija.lt

  Mokiniams, jų tėvams (globėjams, rūpintojams) sudarytos galimybės nuotolinio mokymo(-si) laikotarpiu gauti pagalbos mokiniui specialistų pagalbą nuotoliniu būdu.

  Socialinės pedagogės Rositos Jankauskaitės konsultacijos gimnazijos bendruomenei kasdien teikiamos el. p.: rosita.jankauskaite@vaivorykstesgimnazija.lt, Tamo dienyne ir telefonu, programomis Skype/Zoom vaizdo ir garso transliacijos būdu (pagal iš anksto suderintą laiką).

  Su kitų institucijų specialistais (policija, VTA, soc. paramos skyriumi, atvejų vadybos specialistais ir kt.) ryšys palaikomas ir informacija keičiamasi telefonu, elektroniniais laiškais.

  Psichologės Rūtos Lukošienės konsultacijos gimnazijos bendruomenei kasdien teikiamos el. p.: ruta.lukosiene@vaivorykstesgimnazija.lt, Tamo dienyne.

  Karantino laikotarpiu psichologo konsultacijos gimnazijos bendruomenei bus teikiamos laiškais e-dienyno sistemoje TAMO. Informacija, kur galima gauti psichologinę pagalbą internetu ir telefonu, prisegtuke. Psichologė Rūta Lukošienė
  Psichologinė pagalba.docx (17.66KB)
  Karantino laikotarpiu psichologo konsultacijos gimnazijos bendruomenei bus teikiamos laiškais e-dienyno sistemoje TAMO. Informacija, kur galima gauti psichologinę pagalbą internetu ir telefonu, prisegtuke. Psichologė Rūta Lukošienė
  Psichologinė pagalba.docx (17.66KB)

  Specialiosios pedagogės Dianos Jarutienės konsultacijos gimnazijos bendruomenei kasdien teikiamos el. p.: diana.jarutiene@vaivorykstesgimnazija.lt, Tamo dienyne, facebook, Messenger.

  Visuomenės sveikatos specialistės Vaidos Žlibinienės konsultacijos gimnazijos bendruomenei kasdien teikiamos el. p.: vaida.zlibiniene@visuomenessveikata.lt., Tamo dienyne. 

  Telefonas +37065993686, bei el. paštas: vaida.zlibiniene@visuomenessveikata.lt.

  Nuotolinio mokymo(-si) laikotarpiu gimnazijos UK koordinatorė Barbora Dotienė  konsultuoja mokinius laiškais TAMO dienyne ir telefonu kasdien.

  Socialinės pedagogės Liudmilos Michinienės konsultacijos gimnazijos bendruomenei kasdien teikiamos el.p.: liudmila.bakanovaite@vaivorykstesgimnazija.lt, Tamo dienyne ir telefonu.

   Nuotolinio mokymo(-si) laikotarpiu mokiniams, gaunantiems nemokamą maitinimą, organizuojamas maisto davinių išdavimas į namus. 

  Nuotolinio mokymo(-si) laikotarpiu gimnazijos socialinė pedagogė Rosita Jankauskaitė konsultacijas gimnazijos bendruomenei teiks laiškais TAMO dienyne ir telefonu kasdien programomis Skype/Zoom vaizdo ir garso transliacijos būdu (pagal iš anksto suderintą laiką). Su kitų institucijų specialistais (policija, VTA, soc. paramos skyriumi, atvejų vadybos specialistais ir kt.) ryšys bus palaikomas ir informacija keičiamasi telefonu, elektroniniais laiškais. 

  INFORMACIJA DĖL SITUACIJOS, SUSIJUSIOS SU KORONAVIRUSU


  Alkoholio vartojimas turi neigiamą poveikį jūsų organizmui. Kiekvieną kartą vartojant alkoholinius gėrimus žalos rizika sveikatai didėja, o gausus alkoholio vartojimas silpnina imuninę sistemą ir mažina jos gebėjimą susidoroti su infekcinėmis ligomis, įskaitant COVID-19. Kviečiame susipažinti su Pasaulio sveikatos organizacijos rekomendacijomis dėl alkoholio vartojimo pandemijos metu.